У Славській ОТГ запрацював Центр надання адміністративних послуг

29 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 жовтня, у Славській ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг Славської селищної ради.

На сьогодні можливість отримувати якісні послуги є одним із головних індикаторів проведення реформи децентралізації. Центр надання адміністративних послуг покращує життя мешканців громади, наближаючи органи влади до потреб громадськості та роблячи систему надання адміністративних послуг прозорою, доступною та сервісно-орієнтованою.

Варто відзначити, що у ЦНАП Славської селищної ради публічні послуги зможуть отримувати як жителі Славської громади, так і Сколівського району. Прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками ЦНАП здійснюватимуть 5 працівників, які виконують функції адміністраторів у будівлі, загальною площею – 92,48 м2. Разом з тим, утворено віддалені робочі місця у Волосянківському, Нижньорожанківському та Либохорівському старостинських округах.

Громада самостійно зробила капітальний ремонт приміщення ЦНАП та облаштувала його для потреб людей з обмеженими можливостями. Задля зручності відвідувачів, які до ЦНАП приходять разом з дітьми, облаштовано дитячий куток. Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням Славська  ОТГ отримала в межах реалізації Програми «U-LEAD з Європою».

Ключові слова:

ОТГславськЦНАП

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ