“Ватра” запрошує на святкування 40-річчя ансамблю

29 жовтня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

9 листопада о 18.00 год у Львівській національній філармонії відбудеться концерт з нагоди 40-річчя “Ватри”.

У 1971 році композитором і виконавцем Михайлом Мануляком був створений вокально-інструментальний ансамбль “Ватра” при Львівській філармонії. До 1979 року через цей бренд перейшло багато відомих музикантів, змінювались і музичне керівництво, та не змінювалась репертуарна політика хлопців і дівчат, спрямована на популяризацію української пісні.

У 1979 році філармонія запрошує самодіяльний ВІА “Ритми Карпат” з Львівського автобусного заводу. Керівником нової “Ватри” став композитор Ігор Білозір. За короткий час він пише ряд пісень на вірші львівського поета Богдана Стельмаха, які приносять гурту популярність. Це “Пшеничне перевесло”, “Перший сніг”, “Світлиця”, “Весільний марш”, “Не сип, мила, скла”.

1 січня 1982 року виходить музичний фільм Львівського телебачення “Ватра кличе на свято”, що приносить шалений, але справедливий успіх і славу “Ватрі” Ігора Білозіра. Потім гастролі в Середній Азії і на Далекому Сході, Польщі, Угорщині, Німеччині, двічі в Афганістані, Канаді та Америці. І скрізь ансамбль з честю і гордістю представляв українську пісню.

Львівська національна філармонія запрошує всіх на концерт з нагоди 40-річчя “Ватри” Ігоря Білозіра. 9 листопада на Вас чекає зустріч із відомими ватрівчанами: Оксаною Білозір, Мар’яном Шуневичем, Олегом Кульчицьким, Остапом Стахівим, Мартою Лозинською, Андрієм Березою, Ігорем Курачем, Юрієм Кедринським, Іваном Огаром, поетом Богданом Стельмахом та ін.

Ключові слова:

ватраювілей

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ