Резервний фонд обласного бюджету поповнили на більш як 14 млн

29 жовтня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Бюджет області за 9 місяців отримав 60 млн понадпланових надходжень. Відтак, до показників обласного бюджету внесли зміни. Відповідне рішення ухвалили обласні депутати сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Перевиконання показників обласного бюджету за підсумками 9 місяців у сумі 60 млн грн скерували на дофінансування галузей.

«Фінансовий ресурс розподілено на виплату заробітної плати у галузі охорони здоров’я, на енергоносії, охорону музеїв, на фінансову підтримку ансамблю «Верховина» у Дрогобичі тощо. Також поповнили резервний фонд на більш як 14 млн. Частину цих коштів спрямують на вирішення проблем із запуском опалювального сезону у м. Новояворівськ та м. Новий Розділ, а також на допомогу у вирішенні ситуації, що склалася в наслідок обвалу будинку у м. Дрогобич», - зазначила заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Світлана Наконечна.

Заощаджені кошти перерозподілили між програмами, які цього потребують.

«Зміни до бюджету підготовлені спільно облдержадміністрацією та обласною радою. Кошти повинні працювати, а ефективність їх використання має бути адекватною. Якщо за певними програмами фінансовий ресурс не використовується, то варто їх перекинути на інші програми», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Відтак, за результатами змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2019 рік, на заробітну плату в галузі охорони здоров’я скерували – 25 млн грн; фінансову підтримку спортивних установ – 1,4 млн грн, заробітну плату та енергоносії комунальних закладів освіти – 1,262 млн грн, на придбання запасних частин для лінійного прискорювача КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» - 1,6 млн грн, на завершення проектів 2019 року з облаштування вуличного освітлення – 2 млн грн. 

Ключові слова:

бюджетзмінисесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ