У Львівській політехніці відбулась міжнародна конференція «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами»

24 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 жовтня, у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами». Захід став комунікаційним майданчиком, який об’єднав науковців, громадських активістів з-за кордону та з України і представників влади різних рівнів.

Від імені голови Львівської ОДА присутніх привітав директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк. Зокрема, у вітальному слові керівник департаменту відзначив актуальність теми заходу, а також важливість внеску українських громад за кордоном у державотворчі процеси в Україні.

Відтак, в межах конференції презентували дослідження, проведене Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою - «Молодіжний громадський активізм українських мігрантів у країнах ЄС». Також учасники спілкувались у двох панельних дискусіях: «Виклики перед Україною як фактор українського громадського активізму в Європі» та «Українські активісти за кордоном: змінюємо, впливаємо, формуємо світ навколо себе».

Ключові слова:

конференція

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ