Працівники у сфері захисту дітей та соціальної підтримки сімей Республіки Киргизстан відвідали Львівщину

21 жовтня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

В межах проєкту Європейського Союзу «Технічна підтримка реалізації контракту по реформуванню сектору соціального захисту Республіки Киргизстан» відбулась навчальна поїздка співробітників Міністерства соціального розвитку Киргизстану, керівників регіональних підрозділів з питань захисту дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми, представників неурядових організацій в Україну. Візит тривав з 14 до 20 жовтня.

Відтак, 17 жовтня, з метою ознайомлення з досвідом роботи у вирішенні соціальних проблем сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, захисту дітей, розвитку сімейних форм виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування, працівники у сфері захисту дітей Республіки Киргизстан здійснили візит у Львівську область, де члени делегації ознайомились з діяльністю Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Також представники делегації відвідали Центр матері і дитини у м. Дрогобич, в якому учасники проєкту ознайомились із тим, як здійснюється соціальна підтримка жінок-матерів, які опинились в складних життєвих обставинах. Окрім цього, гості здійснили візит до Зимноводівської ОТГ з метою ознайомлення з розвитком соціальних послуг для сімей з дітьми на рівні об’єднаних територіальних громад, де відбулась зустріч з керівництвом громади Зимноводівського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та знайомство з інфраструктурними об’єктами соціального призначення Зимноводівської ОТГ.

З підсумками візиту відбувся обмін досвідом між Республікою Киргизстан та Львівською областю в частині надання соціальної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та знайомство з досвідом роботи соціальних об’єктів м. Львова та області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ