Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто

18 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 жовтня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто.

Очільник області відзначив вагомий внесок Почесного консульства Угорщини у Львові, а також роль Товариства культури львівських угорців у розвиток дружніх відносин із угорськими партнерами.

“Україна і Угорщина мають спільну історію та майбутнє, наші країни чекає позитивна та плідна співпраця. Загалом Львівська область відкрита та дружня до інших народів та національностей. Співпраця з Львівщиною може бути у сферах економіки, туризму, медицини, культури”,  -  зазначив очільник області.

Також Маркіян Мальський наголосив на необхідності активізації контактів із керівництвом області Бараня з метою напрацювання нових векторів співпраці та перепідписання міжрегіональної угоди між сторонами.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто акцентував увагу на важливості реалізації спільного культурного проекту.

“Львів є у центрі наших інтересів, це місто завжди було освітнім, культурним і економічним центром. Між нашими країнами є географічна близькість, і це необхідно використати. Зі свого боку, ми готові знайти фінансову підтримку для реалізації більш глобального культурного проекту, у межах якого можна було б представити Львів і Будапешт”, - зазначив Іштван Ійдярто.

Також Посол висловив ініціативу щодо навчання угорською мовою представників угорських меншин у Франковому виші.

Окрім того, Посол наголосив на співробітництві у напрямку охорони та відновлення історичних і культурних пам’яток.

“Ми зараз активно працюємо над тим, щоб Уряд Угорщини виділив фінансування на реконструкцію замку у Бережанах. Як Львівщина, так і наша країна,  мають багато пам’яток архітектури,  і ми можемо мати багато спільного у питанні охорони та їх відновлення”, - наголосив Іштван Ійдярто.

Також під час зустрічі обговорили співпрацю в економічній сфері, зокрема можливій організації спільного бізнес-форуму.

У відповідь Маркін Мальський запевнив Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні у підтримці усіх ініціатив та наголосив на важливості участі угорської делегації у ХІХ Міжнародному економічному форумі, який відбудеться упродовж 31 жовтня - 1 листопада.

Ключові слова:

зустрічУгорщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ