На Львівщині відзначили Міжнародний день білої тростини

16 жовтня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У межах відзначення Міжнародного дня білої тростини та 80-річчя створення першого осередку УТОСу на теренах Львівщини в будинку культури Львівського-учбово виробничого підприємства УТОС відбулися урочистості.

Привітала присутніх директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк, яка подякувала присутнім членам громадської організації за їхню активність та небайдужість, багаторічну жертовну роботу, підтримку один одного та зауважила, що робота організації заслуговує на повагу та високу оцінку.

Також, члени організації отримали цінний подарунок від Львівської облдержадміністрації.

Головною метою заходу є привернення уваги громадськості до проблем незрячих людей, які часом подовгу залишаючись непоміченими, живуть поруч з нами і не бачать всіх фарб навколишнього світу, щоб зрозуміти і прийняти  один одного такими, які всі ми є: з усіма перевагами, негативними і позитивними сторонами характеру, складнощами і специфікою.

Міжнародний день білої тростини - це спроба зрівняти права осіб з інвалідністю з правами здорових осіб, дозволивши їм відчути себе повноцінними, а іншим перейнятися долею людини з фізичною вадою.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ