Маркіян Мальський зустрівся з головою Львівського регіонального офісу СММ ОБСЄ Георгіосом Каллінісом

16 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 жовтня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із головою Львівського регіонального офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом.

У межах зустрічі очільник області охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в регіоні як стабільну та прогнозовану.

«При адміністрації діє Громадська рада, при якій створено постійні комісії, що співпрацюють із профільними підрозділами облдержадміністрації, та Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, до якої входять представники органів влади та громадськості. Також функціонує Центр допомоги учасникам АТО, що системно працює над вирішенням проблем щодо реабілітації та соціалізації ветеранів АТО, надає допомогу сім’ям загиблих», - зазначив Маркіян Мальський.

Маркіян Мальський також відзначив сприяння в наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам.

«Зазначені громадяни користуються правами та можливостями державної соціальної підтримки, медичного обслуговування та працевлаштування на загальних підставах в межах нормативно-правових норм», - підкреслив голова облдержадміністрації.

У відповідь Георгіос Каллініс розповів про діяльність офісу в регіонах, які курує.

«Основні наші завдання – неупереджено і об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, зокрема в регіонах, в яких проводимо діяльність, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту. Найголовніше в моїй місії – безпека в регіоні. Також проводимо моніторинг дотримання прав людини, впроваджуємо проєкти та програми, які покликані сприяти стабілізації ситуації в регіонах», – зазначив Георгіос Каллініс.

Відтак, сторони обговорили потребу у створенні штатного підрозділу (сектору) з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб в обласних державних адміністраціях, а також залучення представників міжнародних донорських організацій для вирішення проблемних питань, зокрема, для створення інфраструктури щодо компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Ключові слова:

зустрічОБСЄ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ