У Національній академії Сухопутних військ відзначили День захисника України

11 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, яке відзначають щорічно 14 жовтня, у Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості та мистецька частина.

Розпочалися заходи зі спільної молитви та хвилини мовчання за загиблими у зоні проведення бойових дій військовослужбовцями.

Привітав курсантів та офіцерів із прийдешнім святом голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Велика честь бути сьогодні посеред вас. Ви – еліта нації, ви покликані захищати інтереси України. Багато з вас кожного дня захищають нашу державу, і День захисника України недаремно впроваджений національним святом. Дозвольте привітати вас всіх і запевнити, що та нелегка праця, яку ви щодня виконуєте, буде гідно оцінена державою, народом України, нами всіма. Дозвольте особисто подякувати вам за те, що ви щодня несете у своїх серцях патріотизм до України. Від імені українського народу дозвольте щиро подякувати вам. Слава Україні!», – звернувся до захисників очільник області.

В межах урочистостей Маркіян Мальський від імені Президента України Володимира Зеленського вручив орден "За мужність" III ступеня солдату Роману Шкумату та майору Антону Письменському, а також за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни під час виконання завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил та з нагоди Дня захисника України нагородив військовослужбовців Почесними грамотами та Подяками.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ