На Львівщині відзначили 101-шу річницю утворення Чехословаччини

9 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 9 жовтня, відбувся урочистий прийом з нагоди 101-ї річниці утворення незалежної Чехословацької Республіки. У заході взяв участь голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Головне для держави це її свобода. І особливу радість викликає те, що 101-шу річницю з дня утворення Чехословаччини ми відзначаємо тут, у Львові. Адже Львів є другим містом в Україні за кількістю дипломатичних організацій, представлених на його території, та це неабияка честь для мешканців Львівщини. Ми справді сподіваємось на дієву підтримку Чехії, зі свого боку готові й надалі сприяти тим ініціативам, які висловлює Чехія, як у підтримку євроінтеграційних, так і демократичних процесів»,  зазначив голова Львівської ОДА.

Маркіян Мальський вручив у дарунок Генеральному консулу Чеської Республіки у Львові Павелу Пешеку картину із зображенням Підгорецького замку, виконану чеським художником, а також за вагомий особистий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Львівською областю та регіонами Чеської Республіки відзначив подякою заступника Генерального консула Чеської Республіки у Львові з питань культури, освіти, економіки та зв’язків з чеською діаспорою Ігоря Шедо.

 

Довідково

День утворення незалежної Чехословацької Республіки- державне свято Чехії. Відзначається щорічно 28 жовтня. Саме в цей день 1918 року, після закінчення Першої світової війни, Національний комітет Чехословаччини в Празі проголосив незалежність від Австро-Угорщини, а також оголосив про об'єднання Чехії і сусідньої Словаччини у Республіку Чехословаччину. Того ж дня було видано відповідний Закон.

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 06.04.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
387
+11
Підтверджені випадки COVID-19:
27
+0
Не підтверджено діагноз:
317
+0
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ