Триває другий епап розробки інтегрованої стратегії просторового розвитку територій вздовж україно-польського кордону

9 жовтня 2019р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У межах старту на Львівщині Осіннього Будівельного форуму відбулась науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі».

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Сьогодні ми розглядаємо другий етап розробки цього проєкту, який охоплює три Західні області і є одним із найважливіших на теренах Львівщини щодо просторового розвитку прикордонних територій.  Основною ціллю якого є розробка єдиної узгодженої українсько-польської стратегії просторового розвитку регіонів, які прилягають до українсько-польського кордону. Я би хотів, щоб ми, розпочавши цей другий етап, продовжували активно працювати задля вдалого завершення та реалізації усіх ініціатив», - зазначив Юрій Холод.

Зокрема, проєкт охоплює територію трьох областей України: Львівської, Волинської та Закарпатської.

Нагадаємо, що перший етап розроблення проєкту відбувся навесні, а завершити другий планують до кінця 2019 року. Третій та четвертий етапи відбудуться у Волинській та Закарпатській областях.

Заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук повідомила присутніх про те, що проєкт ляже в основу схеми планування території Львівської області та надалі стане основною стратегією у розвитку прикордонних територій.

Серед завдань також обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку, а також обґрунтування розвитку туризму та рекреації у прикордонному регіоні та визначення ключових заходів з охорони навколишнього середовища тощо.

Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі покликана підвищити інвестиційний потенціал та надати нові можливості для економічного розвитку.

Ключові слова:

конференція

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ