Чоловіча хорова капела «Дударик» відзначить річницю створення

9 жовтня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

17 жовтня 2019 Державна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК» відзначатиме своє 48-ліття.  Саме 17 жовтня 1971 року відбулася перша репетиція хору.

За цей час капела заспівала понад 10 тисяч творів у близько 4000 концертах, взяла участь у 500 Літургіях, побувала із концертами у 20  країнах світу. Хор хлопчиків, а тепер хорова капела, співає з найвидатнішими світовими оркестрами, солістами та диригентами, у найпрестижніших концертних залах України і світу. 

Капелу засновував Микола Кацал за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові, яку успішно провадив впродовж 44 років. В 1989 році завдяки його старанням було створено першу в Україні хорову школу. Спеціально для неї влада міста передала приміщення колишнього міського шпиталю Св. Лазаря. Ця школа стала основою розвитку «Дударика». А перспективою найближчих років є створення на базі хорової капели та хорової школи –Національного центру хорової культури України.

З нагоди своїх уродин 17 жовтня «Дударик» привітає львів’ян і гостей міста приємними мистецькими заходами: У Домініканському соборі - 17:00, на площі Ринок – 17:30, біля пам’ятника Тарасу Шевченку – 18:00.
 

Ключові слова:

Дударикрічниця

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ