На Львівщині триває робота щодо облаштування мультифункціональних спортивних майданчиків

9 жовтня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У понеділок, 7 жовтня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського відбулось засідання обласної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. За підсумками обговорення члени Комісії вирішили, що повні пакети необхідних документів готові для облаштування 6 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Це стосується смт Брюховичі, міста Рудки на Самбірщині, села Старичі Яворівського району та Давидів Пустомитівського району, а також спорудження майданчиків на території комунальних закладів Львівської обласної ради: Львівське училища фізичної культури; Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. 

Реалізація зазначених проєктів відбуватиметься на умовах співфінансування, де не менше 50% коштів передбачається з місцевих бюджетів або інших джерел, а другу половину складуть кошти субвенції але не більше 1 млн 100 тис.грн. Нагадаємо, що на ці цілі Львівська область отримала від держави 11 млн 966,5 тис.грн.

Обласну комісію створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 571, де головним розпорядником субвенції та відповідальним за виконання бюджетної програми визначено Міністерство молоді та спорту. 

Основні умови, регламентовані документом, такі: мультифункціональний майданчик повинен бути завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.

Ключові слова:

комісія

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ