На Пустомитівщині відбудеться ІІ Регіональний фестиваль української патріотичної пісні «Зірка Покрови»

2 жовтня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

13 жовтня у с. Підбірці у Народному домі відбудеться ІІ Регіональний фестиваль української патріотичної пісні «Зірка Покрови».

Організаторами фестивалю є Народний дім с.Підбірці Пустомитівського району Львівської області та фольклорний вокальний ансамбль ДЖЕРЕЛО Благодійного фонду “Мистецтво” за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Захід відбудеться з метою популяризації кращих зразків української патріотичної пісні, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу, зокрема пісні УПА, та сучасної молодіжної патріотичної пісні, яка спрямована на підтримку наших воїнів у війні з російським агресором, залучення до творчості підростаючого покоління, презентація мистецького доробку виконавців та авторів віршів і музики.

Регіональний фестиваль української патріотичної пісні «ЗІРКА ПОКРОВИ» проводиться за участю дітей, підлітків, учнівської та студентської молоді, а також дорослих виконавців;

Проходить щорічно в приміщенні концертного залу Народного дому с.Підбірці Пустомитівського району Львівської області.

Ключові слова:

Покровифестиваль

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ