До 150-річчя з дня народження Махатми Ґанді у Львівській облдержадміністрації відкрили виставку

2 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Махатми Ґанді.

Зазначимо, що щороку, 2 жовтня, в честь дня народження Махатми Ґанді, одного з керівників руху за незалежність Індії, основоположника філософії та стратегії ненасилля, також відзначається Міжнародний день ненасильства, який був проголошений на 62-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

"Кожен народ та нація має своїх лідерів. Ми розуміємо, що український народ так само, як індійський, мали період у своїй історії, коли вони були поневолені. Ми усі маємо своїх лідерів - духовних та ідейних, які призвели до того, що на карті є такі країни як Індія та Україна. Пошановувати тих людей, які привели до самовизначення цілу націю – справа честі кожного народу. Я радий, що у стінах Львівської обласної державної адміністрації ми можемо сьогодні експонувати таку виставку, згадувати про таких людей і таким чином єднатися", - наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський. 

Зазначимо, що експозиція складається з двадцяти унікальних світлин, які демонструють життєвий шлях Махатми Ґанді.

Окрім того, фото доповнюють крилаті вислови політичного діяча, такі як: "Ви не повинні втрачати віру в людство. Людство - океан; якщо декілька крапель океану брудні, океан не забрудниться".

Організатори: Львівська обласна державна адміністрація та ГО “Міжнародне товариство українсько-індійської дружби”.

Довідково:

Махатма Ґанді індійський державний і політичний діяч, національний герой. Один із керівників та ідеологів національно-визвольних рухів Індії.

Ключові слова:

виставка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ