Партнерські організації підписали меморандум щодо підтримки сім’ї та родинних відносин

2 жовтня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

30 вересня у правовому клубі PRAVOKATOR відбулося підписання Меморандуму “Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин” партнерськими організаціями, а саме Львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги, службою у справах дітей облдержадміністрації, Львівським обласним центром для сім’ї, дітей та молоді, ГО “Львівський центр медіації.

Окрім того, відбулася on-line презентація результатів проекту ”Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» та концепції «Мережі підтримки сім’ї”. Проект ”Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» запроваджений Координаційним центром з надання правової допомоги на базі правових клубів  PRAVOKATOR , ГО «Правозахисна організація «Права людини», ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Під час презентації були висвітлені теми щодо безоплатного вирішення сімейного чи родинного питання під ключ, надання комплексної допомогиу сімейних та родинних відносинах та інші.

Ключові слова:

меморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ