Маркіян Мальський звернувся до Уряду щодо недопущення зриву опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі

26 вересня 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 вересня, відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Серед розглянутих питань – підготовка житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та підприємств житлово-комунального господарства місцевих органів влади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

В межах наради голова Львівської ОДА Маркіян Мальський звернувся до Уряду за підтримкою щодо недопущення зриву опалювального сезону в містах Новояворівськ та Новий Розділ.

«Загалом підготовка до опалювального сезону на Львівщині проходить добре. Але маємо проблемні питання щодо підготовки у містах Новий Розділ та Новояворівськ. Зокрема, це стосується виплати заробітної плати працівникам цих ТЕЦ. Просимо вашого сприяння у вирішенні питання задля недопущення зриву опалювального сезону та вчасної подачі тепла у будинки мешканців Львівщини», - зазначив Маркіян Мальський.

В свою чергу, Міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, зазначила, що Міністерство у наближчий час подасть на Кабмін розпорядження, де буде зазначено, що АРМА несе особисту відповідальність за запуск роботи ТЕЦ у Новояворівську і Новому Роздолі.

Нагадаємо, вчора, 25 вересня, очільник області проінспектував хід підготовки до опалювального сезону в Новояворівську. Під час візиту Маркіян Мальський оглянув потужності підприємства, зустрівся з колективом, а також з керівництвом приватного підприємства «Гарант Енерго М» під управлінням якого знаходиться теплогенеруюче підприємство Новояворівська ТЕЦ.

Ключові слова:

селекторна нарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 11:15
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
38
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ