Сучасні напрями розвитку агропромислового виробництва обговорили під час круглого столу

19 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбувся круглий стіл «Сучасні напрями розвитку агропромислового виробництва: виклики та перспективи в системі насінництва та захисту рослин».

Захід відбувся в межах проведення ХХ Міжнародного науково – практично форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій».

В обговоренні взяли участь представники  департаменту агропромислового розвитку, головного управління Дежпродспоживслужби у Львівській області, науковці і представники Воєводського інспекторату охорони рослин і насінництва в Любліні  Республіки Польща.

Учасники дискусії обговорили  актуальні питання щодо використання нових високоефективних сортів рослин та засобів захисту рослин, які спроможні істотно підвищити врожаї сільськогосподарських культур.

Цілеспрямоване впровадження сучасних технологій виробництва рослинницької продукції дозволить фермерам одержати додаткові переваги від підвищення урожайності і якості, що позитивно вплине на економічну ефективність їх діяльності. 

Представники української і польської сторін домовились продовжувати подальшу співпрацю задля запровадження досвіду і кращих практик у сільськогосподарському виробництві.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ