Раціональне використання природних лікувальних ресурсів - у центрі семінару

19 вересня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У понеділок, 16 вересня, у Трускавці відбувся семінар «Трускавецьке родовище мінеральних вод — основа розвитку медичного туризму Львівського регіону».

«Трускавець вважають меккою медичного туризму в Україні. Курорт має величезний потенціал, нам потрібно розвивати та вдосконалювати можливості, приймати ефективні рішення у цьому напрямі, зокрема, що стосується збереження та раціонального використання природних лікувальних ресурсів – джерел мінеральних вод. Сьогодні, важливо об’єднати зусилля усіх учасників ринку оздоровчого та медичного туризму задля залучення як українських та іноземних відвідувачів задля збільшення надходжень до бюджету», - зазначила начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

Під час заходу обговорили питання Трускавецького родовища мінеральних вод та питання, пов’язані з його функціонуванням, утриманням, обслуговуванням та розвитком. Поручили питання унікальності лікувальних можливостей мінеральних вод, реалії та перспективні напрямки розробки трускавецького мінерального родовища.

Учасниками заходу стали провідні спеціалісти та експерти в галузі гідрогеології та медичного туризму, а також представники організацій, які працюють над промоцією Трускавця як оздоровчого курорту.

Організатор семінару - ТОВ «Трускавецькі Лікувальні Води».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 22.05.2020 09:15
Пацієнтів загалом звернулось:
1982
+53
Очікують
результати тесту:
125
+53
Підтверджені випадки COVID-19:
1240
+65
Не підтверджено діагноз:
4357
+387
Одужало:
250
+16
Померло:
33
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ