Лісівники організували для студентів просвітницький захід

18 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Хорошою традицією лісівників ДП «Львівський лісгосп» стала співпраця з учнівською та студентською молоддю. Просвітницька робота завжди викликає позитивні емоції як у дітей, так і дорослих, сприяє формуванню екологічної свідомості, вихованню майбутніх лісівників, які створюватимуть і доглядатимуть ліси ХХІ ст.

Спілкування з лісівниками допомагає школярам пізнавати основи лісівництва, поєднуючи теоретичні заняття з практикою. Разом з працівниками лісництв діти заготовляють насіння дерев, лікарську сировину, приймають участь у посадці та догляді за молодим лісом, прибирають лісові масиви від сміття. А ще виготовляють шпаківні і годівниці та розвішують їх у лісових масивах поблизу Львова, підгодовують птахів і тварин узимку, огороджують мурашники, проводять дослідницьку роботу.

Цієї осені, у рамках Лісівничого тижня до Дня працівника лісу лісівники підприємства провели пізнавальні зустрічі з школярами Пикуловицького НВК, Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Георгія Кірпи, Винниківської ЗСШ- інтернат І-ІІст. Дітям розповіли про функції лісу та лісівників, правила поведінки в лісі, ознайомили з буклетами «Правда про ліс».

Лісівники вважають учнівську молодь своїми помічниками й друзями, покладаючи великі надії на те, що молоде покоління по-іншому формуватиме думку про лісову галузь, адже з юних років знайомі з досягненнями, проблемами та роботою працівників лісу.

Ключові слова:

лісмолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 27.05.2020 22:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2169
+39
Очікують
результати тесту:
71
+39
Підтверджені випадки COVID-19:
1443
+38
Не підтверджено діагноз:
5777
+349
Одужало:
322
+27
Померло:
48
+6
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ