Львівщина розширює багатовекторну співпрацю із Соціалістичною Республікою В′єтнам

18 вересня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туаном, аби узгодити напрями подальшої двосторонньої співпраці.

Участь у зустрічі взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Під час зустрічі очільник області висловив сподівання на пожвавлення співробітництва України з В’єтнамом у різних сферах, передовсім в економічній.

«Львівщина зацікавлена в розвитку всебічного співробітництва з В’єтнамом, тож маємо надію бачити частіше вас і представників вашого бізнесу. Нова політична команда держави уже впроваджує чималі зміни, а Президент має чітке бачення розвитку країни. Окрім того, уряд робить конкретні кроки у процес зміцнення економіки, а боротьба з корупцією сприятиме покращенню інвестиційного клімату», - зазначив Маркіян Мальський.

Посол наголосив на великому людському потенціалі держави, зазначивши, що можливості для співпраці двох країн надзвичайно широкі.

«Українці відзначаються працелюбністю та мудрістю, а ваша історія просто вражає. Ви можете пишатися своєю державою і подавати приклад свій Європі. Ваше місце по праву – серед цивілізованої європейської спільноти. Львівщина відіграє особливу роль не лише з точки зору політичної ситуації в країні, а й з огляду на вплив, який область здійснює на стабільність економіки України», - наголосив Нгуєн Ань Туан.

В межах зустрічі сторони порушили питання розвитку туризму та співпрацю в агропромисловому секторі.

Сторони домовились про надання Посольству Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні детальної інформації про інвестиційну привабливість області та її економічний потенціал. Окрім того, голова ОДА звернувся до посла з проханням опрацювати можливість відкриття прямого авіасполучення між Львовом та В’єтнамом.

Ключові слова:

В'єтнампосолспівпраця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 22.05.2020 09:15
Пацієнтів загалом звернулось:
1982
+53
Очікують
результати тесту:
125
+53
Підтверджені випадки COVID-19:
1240
+65
Не підтверджено діагноз:
4357
+387
Одужало:
250
+16
Померло:
33
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ