Пам'ять українців вшанували у Республіці Польща

16 вересня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

За підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації 14-15 вересня відбулись заходи з вшанування пам’яті українців в Республіці Польща представниками Об’єднання «Закерзоння» на чолі з головою товариства «Надсяння» Соломією Риботицькою.

Члени делегації взяли участь у вшануванні пам'яті невинно вбитих українців в концентраційному таборі в Явожно. Спільно з представниками польської влади відбулась поминальна панахида, покладання квітів та віче.

Учасники делегації поклали квіти та запалили лампадки до пам’ятника воїнам УГА та УНА в Кракові-Домбю та видатного українського поета, громадсько-культурного діяча Богдана Лепкого на Раковецькому кладовищі в Кракові.

Опісля Святої літургії, учасники делегації відвідали військовий цвинтар у Вадовіце, де вшанували пам'ять інтегрованих вояків УГА та Армії УНР. Тут було проведено молитву та запалено лампадки.

Також в цей день відбулось вшанування пам’яті військовиків УГА та УНА на військовому цвинтарі в Ланцуті. Протягом 1918 - 1921 років тут розміщувався один із таборів для утримання військовополонених та інтернованих солдатів зі складу Української Галицької Армії та Армії Української Народної Республіки.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ