Спілка жінок Львівщини підбила підсумки роботи за рік

16 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 13 вересня, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука, відбувся захід «Обличчя, які творять сучасну Україну. Відкриті збори ГО «СЖЛ»».

В межах заходу Спілка жінок Львівщини публічно прозвітувала про свою діяльність, а також окреслила плани на 2019-2020 роки.

Зазначимо, що ГО «Спілка жінок Львівщини» є представником Громадської Спілки «Спілка жінок України». Діяльність Спілки поширюється на всю територію України. У 18 областях України функціонують обласні, міські відокремлені громадські організації, які об’єднують понад 40 тисяч жінок.

Серед основних напрямів діяльності Спілки жінок Львівщини: сприяння громадській злагоді та миру в Україні, проведення діяльності, спрямованої на подолання всіх форм насильства в суспільстві та сім'ї, формування гендерної культури та поширення просвітницької роботи з питань прав людини, сприяння розвитку підприємництва та лідерських можливостей жінок, підтримка та розвиток прямих міжнародних контактів і зв’язків із міжнародними громадськими (неурядовими) організаціями, миротворення.

Ще одним важливим стратегічним напрямом Спілки буде поширення конструктивних програм щодо підтримки людей з інвалідністю, практичної соціалізації та адаптації «Інклюзивного простору» в освіті, культурі, громадській ініціативі.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ