Для експортерів Львівщини провели освітню програму-лекцію

12 вересня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 вересня, Служба експортера Львівської ОДА спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та Estonia Development Cooperation провели освітню програму-лекцію для експортерів Львівської області.

Програма від досвідчених українських та міжнародних експертів включала – дискусійну панель «Експорт як рушійна сила розвитку підприємств», презентацію освітніх програм від ДУ «Офіс з просування експорту України» - Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine, Train the Trainers та програму USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

Також в межах заходу обговорили інструменти підтримки підприємців та експортерів Львова та Львівщини від Служби експортера Львівської ОДА та провели інтерактивний воркшоп «Десять основних ризиків в експорті та як їх уникнути».

Привітав учасників-експортерів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Я щиро вдячний Офісу з просування експорту, які є організаторами цього заходу, а також колегам з Естонії, які долучаються, щоб поділитися власним досвідом. Без сумніву, сьогодні  потрібно навчатися працювати у напрямку експорту: це і механізми освоєння нових ринків, обрання своєї ніші та поширення продукції і послуг на ринки Європейських країн та інших держав, успішний розвиток власного бізнесу», - зазначив він.

Також Василь Лозинський закликав потенційних експортерів та тих, хто хоче удосконалити свої знання у цій сфері, долучитися до «Школи експортера для початківців», яка вже вдруге стартує за ініціативи Львівської ОДА, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників.

Зазначимо, що завданням Школи експортера є допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Загалом в межах курсу передбачено 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

- попередній відбір цільових ринків та їх маркетингове дослідження;

- розроблення експортної стратегії експортера-початківця

- тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

-- митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;

- умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

- ціноутворення в експортній діяльності на умовах Інкотермс та фінансово-економічне обгрунтування ефективності експорту;

- особливості оподаткування та валютне регулювання експорту та інші.

Навчання стартує 17 вересня.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ