Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини

10 вересня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 вересня, під час сесії Львівської обласної ради, народні обранці внесли зміни до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням обласної ради від 14.02.2017 №364.

Зокрема, розширили цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами для малих підприємств:

- придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

- модернізація технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

- розроблення нових видів продукції (товарів);

- промоція бізнесу в пошуку нових ринків збуту;

- придбання транспортних засобів;

- проведення капітального будівництва.

Разом з тим змінили основні умови відшкодування відсотків за кредитами, а саме:

- Суб’єкти малого підприємництва можуть брати кредит на будь-яку суму, проте відсотки відшкодовуватимуться за розміром кредиту не більше 3 млн гривень.

- Суб’єкти малого підприємництва можуть брати кредит на будь-який термін, проте відсотки відшкодовуватимуться за період не більше 3 років.

Вимоги до суб’єктів малого підприємництва, які можуть отримати відшкодування відсотків за кредитами також доповнено, а саме:

- не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;                         

- виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій, але є власником прав інтелектуальної власності);

- працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», розділу 31 групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців», розділу 14 «Виробництво одягу» та розділу 1 «Сільське господарство, мисливство та надання пов'язаних із ними послуг» (клас 01.25 «Вирощування ягід, горіхів та інших фруктів»), для малих фермерських господаств. Розділ 10 «Виробництво харчових продуктів»;

Програму доповнено завданням - «Ваучерна підтримка бізнесу». Виконання завдання здійснюється шляхом надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги – права на безповоротну фінансову допомогу для суб’єктів господарювання - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування, на відшкодування частини вартості робіт і послуг згідно із вимогами цієї Програми.

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації надає безповоротну фінансову допомогу суб’єктам  малого підприємництва у розмірі:

- не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери та ваучери на консалтингові послуги;

- не більше 100 тис грн на інноваційні ваучери.

Співфінансування суб’єктів господарювання для отримання ваучера повинне становити не менше 30% суми, яку вони отримують в рамках завдання цієї Програми.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ