На Львівщині стартував Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза»

6 вересня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 вересня на території Палацу мистецтв розпочав роботу ІІ-й Львівський фестиваль винограду та вина «Галицька лоза». Учасниками фестивалю стали виноградарі та винороби із Львівщини та інших регіонів України. 

Метою проведення заходу є популяризація галузі виноградарства, демонстрація перспектив та можливостей вирощування винограду на Львівщині.

«Галузь садівництва та виноградарства активно розвивається на Львівщині. Сьогоднішній захід є гарною нагодою для гостей та мешканців міста ознайомитись з досягненнями наших виноградарів, клопітка праця, яких представлена гронами різноманітних сортів винограду та продукції з нього», – зазначив під час вітального слова т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

Відтак, упродовж трьох днів для гостей фестивалю проведуть виставку та дегустацію районованих столових сортів винограду, вирощених на Львівщині, пізнавальні заходи на тему виноградарства та виноробства, майстер-класи, тематичні лекції, аукціони, музичну програму, виступи творчих колективів, частування смаколиками та багато іншого.

Організатори фестивалю - громадська організація «Спілка виноградарів та виноробів Львівщини» та департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ