У школах області триває профорієнтаційна кампанія

4 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Новий навчальний 2019-2020 рік тільки розпочався, однак профорієнтаційна робота зі шкільною молоддю, яку проводить служба зайнятості, не призупинялася і в літній період.

"Посадовці центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості систематично організовують зустрічі із старшокласниками, щоби убезпечити їх від безробіття в майбутньому, спонукати обирати професії, які є затребуваними на ринку праці та відповідають їхнім індивідуальним якостям, нахилам і уподобання", – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.

За його словами, під час канікул виїзні акції проводилися у літні оздоровчі табори, де юним відпочивальникам в ігровій формі спеціалісти служби зайнятості розповідали про правила вибору фаху, складові вдалого професійного самовизначення «хочу-можу-треба», організовували цікаві конкурси, змагання чи вікторини.

Із початком занять відновлюються профорієнтаційні уроки у школі з демонстрацією соціальних роликів, а також професіографічні екскурсії на виробництво, зустрічі з представниками різних професій або бізнес-кіл.

Загалом упродовж восьми місяців поточного року майже 500 різних за форматом профорієнтаційних або профінформаційних заходів відвідали 20,5 тис школярів.

Під час діалогу майбутнім абітурієнтам пропонують пройти тестування в онлайн режимі на «Платформі профорієнтації», що розміщена на сайті Державного центру зайнятості за посиланням , або відвідати центри зайнятості, аби разом із компетентним фахівцем реально оцінити власні здібності, інтереси, можливості та перспективи працевлаштування у різних сферах господарської діяльності.

Окрім того, у січні-серпні поточного року в області відбулося 130 методичних семінарів з питань організації профорієнтаційної роботи, у яких взяли участь понад 1,5 тис працівників закладів освіти та батьків.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ