Понад сотня курсантів університету безпеки життєдіяльності урочисто склали присягу

31 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 серпня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня знань та складання першокурсниками Присяги. Привітав першокурсників перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Сподіваюсь, що навчання тут – це не лише крок для вашої подальшої професійної кар’єри, а в першу чергу - розуміння відповідальності вашої майбутньої професії за долі та життя людей. Приємно, що у нас на Львівщині є такий заклад, який об’єднує молодь не лише з області, а й з усієї України. Зокрема, сьогодні тут серед першокурсників є мешканці 17 областей України, що також говорить про високий статус університету, фахову команду педагогів та якісну навчальну базу. Сучасний світ ставить перед нами нові виклики, тому, дорога молодь, не бійтеся запитувати та дізнаватися, діліться думками із своїми викладачами та отримуйте від них корисну та необхідну інформацію»,-  зазначив Василь Лозинський.

Зокрема, цьогоріч чисельні ряди навчального закладу поповнили 377 студентів та 133 курсанти. Вони склали присягу на вірність українському народові та урочисту клятву.

Також в межах урочистостей відбулось покладання квітів до пам’ятника Героям Чорнобиля, виконання особовим складом університету «Маршу пожежних» та проходження урочистим маршем курсантами 1-го курсу та особового складу Університету.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ