IT Step University: молодь посвятили в студенти

30 серпня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 серпня, відбулась урочиста посвята студентів IT Step University. Привітав спудеїв перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Бажаю вам заряджатися тими знаннями, які ви отримаєте в такому цікавому і креативному закладі. Бажаю вам надихати цікавити ідеями і один одного. Ви – молоді, перспективні, енергійні, думайте по-новому, діліться власними ідеями. Не втрачайте запалу і бажання до науки. Впевнений, що у вас все вийде»,- зазначив Василь Лозинський.  

Також студентам розповіли про особливості навчання у закладі та цікавинки майбутньої професії.

Зазначимо, що у 2019 році на навчання за бакалаврською програмою у IT Step University вступило 70 осіб. Середній конкурсний бал у цьому році становив 165 балів.

Довідково

За 2 роки своєї діяльності IT Step University в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України (складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua») досягнув результату – 139-140 місце серед 240 вишів. Серед приватних навчальних закладів України IT Step University ввійшов у 10-ку, зайнявши 9 місце.

Підписані договори про співпрацю з компаніями та установами: SoftServe, EPAM Systems, ГО «Міжнародна академія літератури і журналістики», Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності, Університетом банківської справи, Społeczna Akademia Nauk w Łódź, ТзОВ «Українські інформаційні технології» та ін.

Менторство навчального процесу та професійну підготовку здійснюють представники ІТ- компаній, зокрема SoftServe, EPAM та Voronin Design studio, тощо.

Розроблено програму доуніверситетської підготовки. На цей час на цій програмі навчається 230 студентів, які є учнями 9-11 класів.

Створено Інноваційний навчальний Комплекс «ІТ-освіта» (учасники – 14 загальноосвітніх шкіл м. Львова; у складі Координаційної ради працюють очільники шкіл, представники компаній SoftServe та EPAM Systems Lviv, Lviv IT Cluster, а також Львівської міської ради).

В межах Комплексу для керівників навчальних закладів, учителів, очільників батьківських комітетів та очільників студентського самоврядування розроблено програми семінарів (тренінгів, майстер класів) LeaderSkillsYouNeed, SoftSkillsYouNeed, TeachAdvancedSkills. Реалізація програм розпочалася у жовтні 2017 р. На цей час понад 300 осіб отримали сертифікати про закінчення таких програм.

За ініціативи студентів на базі ПВНЗ створено відкриту студентську спільноту IT BEANS, метою якої є підвищення рівня знань у галузі ІТ через проведення спеціалізованих івентів, участі в хакатонах, олімпіадах тощо. Також успішно функціонує English speaking club at IT STEP UNIVERSITY, основна мета якого: подолати мовний та психологічний бар'єр за допомогою інтерактивних методів, комунікативних ігор, виступів, дискусій та дебатів англійською мовою.

У квітні 2017 року проведено загальноєвропейську молодіжну конференцію IEEE International Conference CEuSYP 2017.

У серпні 2018 року провели другу конференцію IEEE International Conference on Data Stream Mining&Processing, на серпень 2020 року готується проведення третьої такої конференції.

Ключові слова:

посвятастуденти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ