На Львівщині відбудеться урочистий концерт «Піснею Чарую»

30 серпня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

З нагоди 70-ліття СВУЖО в межах Першої Міжнародної Асамблеї «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція» відбудеться урочистий концерт «Піснею Чарую».

Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Мета проекту – відкрити для українського суспільства роль і значення Українки у світі, висвітлити її професійність, активність та потенціал для впливу на державотворчі процеси як в Україні, так і в країнах проживання, а також на міждержавні відносини.

Асамблея покликана зламати наявні досі стереотипи і представити Україні українську жінку діаспори як носія фахових знань, ділової та громадської активності, показати її сучасною, дієвою, професійною та успішною.

Унікальність події полягає в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України.

В урочистому концерті візьмуть участь дитячий танцювальний колектив  «СМАЙЛИКИ», Фольк - Гурт  «Марвінок», вокальний  гурт   “LeonVoce”, Іванка Таратула – Філіпенко, Каліфорнія  США, Вокальний ансамбль «Сузір’я» народного дому “Просвіта” університету “Львівська політехніка», Назар Савко Лауреат Всеукраїнських конкурсів, учасник проекту “Голос Країни”, Квартет бандуристок  Львівської національної філармонії, Дует Анастасія та Микола Корнутяки  Лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, вокальний чоловічий ансамбль «Орфей», Народна артиска України  Оксана Білозір.

Ключові слова:

концертЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ