Львівщина вшанувала пам'ять воїнів, які загинули під Іловайськом

29 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 серпня, у День пам'яті  загиблих захисників України, на площі перед пам'ятником Тарасові Шевченку вшанували полеглих під Іловайськом та усіх воїнів, які віддали своє життя за волю та незалежність держави.

Відтак, присутні спільно виконали Державний Гімн України, вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв та помолилися за них.

"Свято пам'яті, свято того великого вчинку, який зробили наші Герої, наші друзі. Дуже важливо пам'ятати про цих людей і їх жертовність. Ми повинні згадувати про них і діяти, аби події не повторилися. Ми повинні йти вперед, з гордо піднятою головою, але згадувати, що це не було б можливо без їхньої допомоги. Ми повинні зробити усе можливе, щоб ворог не почував себе комфортно у нашій державі, але ми почували себе вільними. Весь світ повинен почути нас і знати про ті трагічні сторінки української історії. Це є наша з вами місія сьогодні. Місія тих, хто залишився", - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

Нагадаємо, від ранку на проспекті Свободи у місті Львові експонується документальна фотовиставка, присвячену пам’яті полеглих у боях за Іловайськ.

Відтак, мешканці міста та області, а також гості можуть ознайомитися зі світлинами, які розташували на площі перед пам'ятником Тарасові Шевченкові до 20:00 години.

Свої роботи представили чотири фотографи: Саша Глядєлов, Макс Дондюк, Макс Левін та Маркіян Лисейко, які були в Іловайську.

Довідково:

«Іловайський котел» — бойові дії поблизу міста Іловайськ Донецької області у серпні 2014 року. Тоді українські військові опинилися в оточені, після чого українські колони за домовленістю мали виходити з міста через гуманітарний коридор без зброї.

Ключові слова:

пам'ять

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ