У Львівській ОДА презентували виставку про головнокомандувача Української Галицької Армії Мирона Тарнавського

29 серпня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

До 150-річчя від дня народження генерал-четаря та головнокомандувача Української Галицької Армії Мирона Тарнавського відкрили виставку, що висвітлює життєвий та бойовий шлях українського генерала.

«Тарнавський повністю присвятив своє життя служінню Україні. Галичина дала йому високу оцінку попри складні тодішні умови. Він врятував наше Січове Стрілецтво. Не дарма його називали вождем. Закликаю молодь пам'ятати про нього і про ту працю, якої він доклав до розбудови української армії. Ті, хто віддали своє життя за незалежність нашої держави вартують того, щоб про них пам'ятали», - звернувся до усіх присутніх почесний голова Всеукраїнського Товариства політичних в'язнів і репресованих Петро Франко.

«Постать Тарнавського особлива в нашій історії. Він обрав шлях військового, який мав чітке бачення розвитку держави. Він усвідомлював, що без сильної армії України не буде. Його життя було яскравим прикладом того, як до останнього дня з честю мав поводитись офіцер. Він був високим моральним авторитетом, і, наслідуючи його, багато молодих українців обрали військову стежку. Він був тим лідером, на якого сьогодні має рівнятись українська молодь», - зазначив історик Микола Посівнич.

Під час презентації виставки також відбулось спецпогашення марки з нагоди 150-річчя від дня народження генерала.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ