День шахтаря: у вугільній галузі Львівщини працює майже 9 тисяч працівників

23 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Щорічно в останню неділю серпня в Україні щорічно відзначають професійне свято працівників вугільної промисловості – День шахтаря.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, сьогодні видобуток вугілля на Львівщині продовжують сім шахт з яких шість входять у ДП «Львіввулілля». Це шахти «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Степова» «Червоноградська» та ПАТ «Шахта «Надія».

Загалом у вугільній галузі Львівщини працює майже 9 тисяч працівників.

«Вітаю Вас із професійним святом – Днем шахтаря. Ваша надскладна щоденна праця надзвичайно важлива для функціонування економіки, забезпечення потреб житлово-комунального господарства та зміцнення енергетичної безпеки України. Завдяки Вашій самовідданості ми маємо тепло і світло, комфорт у наших домівках», - зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Очільник Львівщини наголошує на важливості питання забезпечення відвантаження видобутого вугілля та його реалізації, створенні належних умов з безпеки праці гірникам Львівщини.

«Я впевнений, що успіх вугільної галузі – в працьовитих руках гірників, професійних керівниках, чесній, прозорій праці . Також, перед галуззю сьогодні постають і нові відповідальні виклики. Успішний розвиток вітчизняного вугільного комплексу потребує активної модернізації існуючих потужностей та впровадження інноваційних технологій, які вже існують і використовуються і на, які, як ніхто інший, заслуговуєте саме ви. Попри випробування, ви сьогодні виходите на новий рівень перевиконання плану із видобутку і я впевнений, що завдяки професіоналізму і відданості справі вам під силу впоратися з усіма викликами сьогодення», - додав Маркіян Мальський.

Нагадаємо, що урочистості напередодні професійного свята гірників відбулись, вчора, 22 серпня, на ДП «Львівугілля», в межах яких працівники підприємства отримали подяки та почесні грамоти від імені голови Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ