День шахтаря: у вугільній галузі Львівщини працює майже 9 тисяч працівників

23 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Щорічно в останню неділю серпня в Україні щорічно відзначають професійне свято працівників вугільної промисловості – День шахтаря.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, сьогодні видобуток вугілля на Львівщині продовжують сім шахт з яких шість входять у ДП «Львіввулілля». Це шахти «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Степова» «Червоноградська» та ПАТ «Шахта «Надія».

Загалом у вугільній галузі Львівщини працює майже 9 тисяч працівників.

«Вітаю Вас із професійним святом – Днем шахтаря. Ваша надскладна щоденна праця надзвичайно важлива для функціонування економіки, забезпечення потреб житлово-комунального господарства та зміцнення енергетичної безпеки України. Завдяки Вашій самовідданості ми маємо тепло і світло, комфорт у наших домівках», - зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Очільник Львівщини наголошує на важливості питання забезпечення відвантаження видобутого вугілля та його реалізації, створенні належних умов з безпеки праці гірникам Львівщини.

«Я впевнений, що успіх вугільної галузі – в працьовитих руках гірників, професійних керівниках, чесній, прозорій праці . Також, перед галуззю сьогодні постають і нові відповідальні виклики. Успішний розвиток вітчизняного вугільного комплексу потребує активної модернізації існуючих потужностей та впровадження інноваційних технологій, які вже існують і використовуються і на, які, як ніхто інший, заслуговуєте саме ви. Попри випробування, ви сьогодні виходите на новий рівень перевиконання плану із видобутку і я впевнений, що завдяки професіоналізму і відданості справі вам під силу впоратися з усіма викликами сьогодення», - додав Маркіян Мальський.

Нагадаємо, що урочистості напередодні професійного свята гірників відбулись, вчора, 22 серпня, на ДП «Львівугілля», в межах яких працівники підприємства отримали подяки та почесні грамоти від імені голови Львівської ОДА.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ