Великі платники західного регіону сплатили 3,3 мільярда гривень ЄСВ

13 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку з доходів фізичних осіб за сім місяців 2019 року.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло 3,3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 270 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 944 мільйони гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За сім місяців 2019 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 801 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 601 мільйон гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 200 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Відтак, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДФС сплачено на 245 мільйонів гривень ПДФО більше.

Ключові слова:

податки

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ