На Львівщині стартувала Міжнародна конференція медичного туризму, курортів та рекреації

8 серпня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У межах Першого Форуму медичного та оздоровчого туризму Львівського регіону триває конференція, участь у якій беруть фахівці з різних країн світу.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський під час відкриття конференції наголосив на важливості спільної роботи у напрямі розвитку галузі медичного туризму Львівщини.

 «Сьогоднішній форум свідчить про те, що є дуже активна і чітка позиція держави щодо розвитку медичного туризму. Можна впевнено сказати, що це буде одним із пріоритетів регіонального розвитку. Львівщина має великий потенціал у цій сфері. Сучасні іноземні туристи, що вирішують відвідати Львівську область, приїжджають не лише з культурною та ознайомчою метою. Це туристи, які їдуть з метою покращити своє здоров’я. Тому ми свідомі того, що це шанс для економічного розвитку регіону, поштовх для динамічного прогресу туристичної галузі, а також можливість для українських лікарів достойної роботи на Батьківщині», - акцентував Маркіян Мальський.

Упродовж конференції відбудуться панельні дискусії та лекції, в межах яких порушать питання сучасних тенденцій та перспектив розвитку львівського регіону, реабілітації пацієнтів з неврологічними порушеннями, мультидисциплінарний підхід в нейрореабілітації тощо.

«Робота на ринку медичного туризму - це конкуренція за увагу і довіру пацієнта-туриста та формування оптимального співвідношення ціни з якістю. Вважаю, що український сегмент медичного туризму здатний гідно конкурувати на світовому ринку медичних послуг, зокрема, і за рахунок високоі якості надаваних послуг за адекватною ціною», - в.о. директора департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Віталіна Мартиновська.

Окрім того, в межах конференції відбулось підписання меморандуму між Львівською ОДА та Громадською спілкою «Львівський кластер медичного туризму» щодо об’єднання та зосередження зусиль для ефективного розвитку і популяризації медичного та оздоровчого туризму і суміжних із ним галузей у Львівській області.

Організатори заходу - Львівська обласна державна адміністрація, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Українська Асоціація медичного туризму.

Ключові слова:

медицинатуризм

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ