На Львівщині урочисто відзначать Дні Китайської Народної Республіки

8 серпня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із радником з питань преси Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Дін Цзяньвеєм.

“Ми раді, що Китайська Народна Республіка зацікавлена у співпраці з Україною. У мене є розуміння, що КНР – один із стратегічних партнерів нашої країни і сподіваюсь, що у нас буде ще багато цікавих проектів”,-  зазначив очільник області.

Під час зустрічі Дін Цзяньвей наголосив, що у вересні на Львівщині планують організувати масштабну подію - Дні Китайської Народної Республіки, участь у яких візьме Посол КНР в Україні.

“У межах заходу ми плануємо організувати фотовиставку, присвячену 70-ій річниці з дня  створення Китайської Народної Республіки та гала–концерт в Оперному театрі. Посол запрошує вас взяти участь у цій урочистій події. Також ми просимо вашого сприяння в організації”, – підкреслив радник з питань преси Посольства  Китайської Народної Республіки в Україні.

У відповідь Маркіян Мальський запевнив делегацію у сприянні щодо організації Днів Китайської Народної Республіки у Львові.  

“Україна та Китай рухаються в одному напрямку, є багато напрацювань. Я вірю, що проекти у галузі культури матимуть подальший  ефект у сфері бізнесу”, - наголосив голова Львівської ОДА.

Окрім того, сторони обговорили організацію українсько-китайського Ділового форуму у межах Днів КНР у Львові. Також Дін Цзяньвей запросив делегацію із Львівщини  відвідати  Китайську Народну Республіку.

Ключові слова:

зустрічКНР

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ