На Львівщині відбувся науково-практичний семінар «Практичні аспекти організації грудного вигодовування»

6 серпня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 серпня, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбувся обласний науково-практичний семінар «Практичні аспекти організації грудного вигодовування» для лікарів загальної практики сімейної медицини ЗОЗ міст та районів області.

Експерт департаменту охорони здоров’я з питань грудного вигодовування Ольга Шлемкевич проаналізувала грудне вигодовування у ХХІ столітті, його механізми та довгострокові наслідки.

«Відповідно до рекомендацій ВООЗ, покращення показників грудного вигодовування може запобігти приблизно 800 тис випадків смертей дітей і попередити 20 тис смертельних випадків жінок від раку молочної залози щороку. Первинна неспроможність до лактації спостерігається виключно рідко, близько 3-4%. Будь-яка невдача в природному вигодовуванні визначається, перш за все, або недостатнім вмінням і практичними навичками з боку медичного персоналу, або недостатньою психологічною підтримкою і впевненістю в необхідності годування грудьми», - зазначила Ольга Шлемкевич.

Про імунопрофілактику окремих вакциноконтрольованих захворювань розповіла експерт департаменту охорони здоров’я з дитячої імунології Лариса Костюченко. Фахівець наголосила на цінності вакцинації, перевагах комбінованих вакцин та рекомендаціях стосовно віку вакцинації. Також акцентували увагу на характеристиках ключових інфекцій, таких як дифтерія, кашлюк, правець, туберкульоз, гепатит В, поліомієліт, гемофільна інфекція, кір, краснуха та паротит.

«Вакцинація єдиний метод захисту, який вберігає понад 3 млн осіб у всьому світі. Батькам, які вагаються робити щеплення чи ні, необхідно привести лише один аргумент – це життя та здоров’я їхньої дитини. Жодній дитині не повинно бути відмовлено у вакцинації без серйозного обміркування наслідків даного рішення для дитини та суспільства», - зазначила медик.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ