У перинатальному центрі відбулось родинне свято «Зустріч з батьками та малюками»

5 серпня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У межах Всесвітнього тижня грудного вигодовування, 3 серпня у Львівському перинатальному центрі відбулося родинне свято «Зустріч з батьками та малюками, яких годують грудним молоком». 

На свято завітали двійнята, трійнята, недоношені новонароджені та інші малюки, які народилися саме у стінах Львівського обласного перинатального центру. Жінки на своєму досвіді переконалися у перевагах грудного вигодовування, а саме, у позитивному психоемоційному стані, що значно знижує ризики післяпологової депресії, посилює емоційний зв’язок зі своєю дитиною, а також є профілактикою раку молочної залози в майбутньому. Серед розваг були вікторини, конкурси, учасники отримали цікаві подарунки.

«Родинне свято пройшло у надзвичайній атмосфері радості, світла та любові. Особисто мене приємно зворушили зустрічі з малюками, яких я бачила при народженні, а тепер вони виросли, набрали кілограми, почали свідомо усміхатись. І що найголовніше – продовжують годуватись материнським молоком», - розповіла Ольга Шлемкевич, експерт департаменту охорони здоров’я з питань грудного вигодовування.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ