На Львівщині стартував національний чемпіонат зі стрільби кульової

5 серпня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У суботу, 3 серпня, на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочався відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих спортсменів.

Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул чемпіона України приїхали понад 200 атлетів, які представляють збірні команди 18 областей України та міста Києва. 

Під час урочистої церемонії відкриття начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як  вручив посвідчення про присвоєння  почесного звання та значок майстер спорту України міжнародного класу Ганні Левковській з Чернігова, Яні Чучмарьовій зі Львова та Дарії Семенко з Києва. 

Організатором змагань є Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської облдержадміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту, НСБ ЛВС МО України та ЛОР ФСТ "Динамо" України.

Зауважимо, що чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до  національної  збірної команди України, що братиме участь у ліцензійному до Олімпійських Ігор 2020 - Кубку світу( 25 серпня,  Ріо-де-Жанейро(Бразилія)) та чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, що відбудеться у вересні  в Італії.

Змагання триватимуть до п’ятниці, 9 серпня.

Ключові слова:

чемпіонат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ