За поточний тиждень з обласного бюджету профінансовано 147,4 млн гривень

2 серпня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

147,4 млн гривень профінансовано за поточний тиждень з обласного бюджету. Про це повідомили у департаменті фінсів ЛЬвівської ОДА.

Виділено кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі 13 млн грн, оснащення закладів середньої освіти – 12,3 млн грн, проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 4,1 млн грн, оплату за автомобілі швидкої медичної допомоги обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 2 млн грн, ремонтно-реставраційні роботи будівлі Львівської обласніої дитячіої клінічної лікарні „ОХМАТДИТ” - 1,2 млн грн, придбання апаратів штучної вентиляції легень та операційного стола обласними установами охорони здоров'я – 4,3 млн грн, реалізацію програми розвитку освіти – 3 млн грн, заходи з енергозбереження для населення –  0,1 млн гривень.

Кошти в сумі 107,4 млн грн спрямовано на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки.

Окрім того, перераховано місцевим бюджетам субвенцію на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості в сумі 12,2 млн гривень.

Ключові слова:

Львівщинафінанси

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ