У Львівській ОДА презентували фотовиставку кувейтського фотографа Алі Аль-Зеїді

2 серпня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 серпня, у холі Львівської облдержадміністрації презентували фотовиставку кувейтського фотографа, лауреата понад 50 міжнародних премій та нагород Алі Аль-Зеїді, а також виставку публікацій Національної ради з питань культури, мистецтва та літератури.

В експозиції фотовиставки - понад 20 світлин, які відтворюють культуру народів світу.

«На кожну з цих фотографій можна дивитися довго і знаходити в ній глибокий зміст. Роботи кувейтського фотохудожника наштовхують на роздуми. Ми бачимо у фотографіях багату землю та неймовірну культуру. Надзвичайно приємно, що Львівщина має змогу презентувати цю фотовиставку та проводити Дні культури Держави Кувейт.  Сподіваємось, ми також зможемо  презентувати свою українську культуру у наших партнерів», - зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Фотовиставку створили у межах проведення Днів культури Держави Кувейт на Львівщині.

«Я пишаюся тим, що сьогодні я є у Львові. Ми дуже любимо ваше місто. І наша співпраця є дуже важливою, адже дає змогу краще пізнати нашу культуру. І це є однією із причин, чому ми сьогодні тут», - наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Др. Рашид Хаммад Аль-Адвані.

Довідково:

Алі Аль-Зеїді займається фотографією різних видів і говорить, що має місію відображати схожість людей, всупереч різниці цивілізацій, релігій і мов, щоб запанувала людська природа і щоб світ жив у мирі.

На місцевому і регіональному рівні викладав фотографію, співпрацював із різними місцевими і світовими організаціями в цій сфері, як наприклад Кувейтський науковий клуб під патронатом Його Високості Еміра Держави Кувейт шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Сабаха.

На регіональному рівні працював із катарським Міністерством культури у галузі візуальних мистецтв, а також із Оманською фотографічною спілкою, Міністерством туризму Саудівської Аравії з метою розвитку туризму на півдні королівства.

На міжнародному рівні останнім часом працював із британським культурним центром «Британська рада» у Кувейті та Великобританії. Також багато разів співпрацював із місцевими і міжнародними приватними організаціями.

Ключові слова:

фотовиставка

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ