У Жовкві організували Літню школу самоврядування-2019

2 серпня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Громадська організація Центр громадянських ініціатив та представництво «Фонду імені Фрідріха Науманна за свободу!» в Україні і Білорусі організували Літню школу самоврядування-2019 «Економічний розвиток громади та залучення інвестицій: практика, перспективи, перешкоди», що тривала з 28 липня до 2 серпня в м. Жовква.

За сприянням Львівської обласної державної адміністрації програма Школи передбачала візит в місто Замость, Люблінського воєводства, Польща, ознайомлення з практикою європейських міст із залучення інвестицій та планування власного розвитку.

31 липня під час візиту відбулась зустріч із Президентом (мером) м. Замость, обмін досвідом у сферах місцевого самоврядування, залучення інвестицій у місто, реалізації проектів ЄС,  благоустрою міста, соціального захисту найменш захищених верств населення, історичної спадщини ЮНЕСКО, унікальних рішень в архітектурному плануванні міста  – це неповний опис питань, з якими ознайомились учасники візиту доволі насиченої програми перебування у Польщі.

Нагадаємо, що проект «Літня школа місцевого самоврядування 2019» став проектом-переможцем конкурсу для інститутів громадянського суспільства в межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2019 році.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ