Вперше відбулось громадське обговорення кандидатур на посади заступників голови Львівської ОДА

1 серпня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 серпня, відбулось позачергове засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. Однією з центральних тем засідання стало громадське обговорення кандидатур на посади заступників голови Львівської ОДА.

«Закон не зобов’язує мене обговорювати з громадськістю кандидатури на посади заступників, проте я вважаю це правильним. Ви маєте знати, хто ці люди. Моя ініціатива громадського обговорення потенційних заступників чи не вперше реалізується у Львівській ОДА. Якщо хтось із кандидатур вам відверто не подобається, можемо цю кандидатуру не розглядати», - наголосив  Маркіян Мальський.

Також очільник області зазначив, що після призначення заступників, вони теж зустрінуться з громадськістю та підтримав ідею створення фокус-груп за участю департаментів щодо їх подальшої роботи. Участь у фокус-групах візьмуть представники громадського середовища.

Також в межах засідання розглянули питання співпраці між Громадською радою та ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я», а також ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

Ключові слова:

Громадська рада

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ