У Львові відбулась нарада-семінар з питань завершення виборчого процесу

1 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації

1 серпня у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада-семінар з питань завершення виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у Львівській області.

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, під час засідання обговорили організаційну підтримку і взаємодію дільничних та окружних виборчих комісій, місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, архівних установ Львівської області щодо обліку та збереження матеріальних цінностей, виборчої документації та інших питань завершення виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у Львівській області.

Основним доповідачем була головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Львівської області Наталія Пйоса, яка ознайомила присутніх із порядком передачі виборчої документації на зберігання до архівних установ.

Також розглянуто такі питання:

  • 1. Передача до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, включених до уточненого списку виборців чи виключених з нього, а також про виборців, стосовно яких до уточненого списку виборців були внесені зміни;
  • 2. Передача до місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування матеріальних цінностей, якими забезпечувались належні умови для роботи виборчих комісій; 3. Про порядок обліку, використання та зберігання виборчих скриньок.

Більше новин про вибори - на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина» .

Ключові слова:

вибориЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ