Цьогоріч на Львівщині понад дві сотні дітей-сиріт знайшли родину (+аудіо)

31 липня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У 2019 році на Львівщині 226 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували під опіку. До прикладу, за I-ше півріччя минулого року родину знайшли 157 дітей. Про такі результати сьогодні, 31 липня, під час брифінгу розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

«З них - 28 дітей цього року було усиновлено. Якщо порівняти цю кількість із минулим роком, то цьогоріч вже всиновили на 10 дітей більше. 184 дитини влаштували під опіку, піклування громадян. Також в цьому році було створено 3 прийомні сім’ї, в які влаштували 4 дитини, а також 10 діток було довлаштовано у функціонуючі дитячі будинки сімейного типу», - зазначив Володимир Лис.

Загалом, в області функціонує 34 дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), в яких виховують 232 дітей та 91 прийомна сім’я, де проживає 147 дітей.

«Також в області функціонує 2 патронатні сім’ї, куди влаштовані 3 дитини. Це одна сім’я у Львові та у Яворівському районі. Також скоро плануємо створення патронатної сім’ї у Золочеві. Дитина, яка в регіоні попадає у складні життєві обставини, може перебувати у такій сім’ї до розв'язання цих питань», - додав Володимир Лис.

Упродовж I-го півріччя цього року статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та дитини-сироти надали 207 дітям.

«В області триває реформа деінституалізації, у зв’язку з чим ми вивчаємо причини перебування дітей в інтернатних закладах. На сьогодні вже створена робоча група, яка працює в Будинку дитини № 2. Ми вивчаємо історію кожної дитини: і статусної, і не статусної, і, відповідно, будемо приймати подальші рішення», - зазначив Володимир Лис.

На обліку дітей, які можуть бути усиновлені перебуває 473 дітей, з них - 350 влаштовані у сімейні форми виховання. Зі свого боку, на обліку громадян, які бажають усиновити дитину, перебуває 106 кандидатів.

Відтак, на первинному обліку дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, в службах у справах дітей області перебуває 2229 дітей.

Посилання на відеотрансляцію брифінгу можна знайти за посиланням.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ