У день протидії торгівлі людьми відбулась акція на залізничному вокзалі

30 липня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на головному залізничному вокзалі Львова відбулась інформаційна акція.

У межах заходу в приміщенні вокзалу розмістили арт-інсталяцію «Невидимі», а на екранах транслювали тематичні відеоролики. Активісти роздавали листівки та спілкувались з людьми. У листівках окреслені правила безпеки: «Подорожуйте безпечно», «Працюйте безпечно», «Навчайтесь безпечно».

До акції долучились представники департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, патрульної поліції Львівської області, Львівської обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, центрів безоплатної правової допомоги та Львівського державного університету внутрішніх справ.

Станом на сьогодні вже 31 людина з Львівщини отримала статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них: 10 - жінки, 18 - чоловіки, 3 - діти (2 дівчат, 1 хлопчик). Загалом по Україні Міністерством соціальної політики України встановили такі статуси 818 особам. З них 316 - це жінки, 420 - чоловіки, 82 - діти (30 хлопчиків та 51 дівчинка).

Також сьогодні о 19:00 год у Львівському кіноцентрі (м.Львів, вул.В.Великого, 14А) відбудеться безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні». Це фільм про Маріш, 52-річну жінку, яка служить одній угорській родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Наявність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. Після двох років зйомок, Маріш набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях жінки назад до свободи.

Такі інформаційні акції сьогодні відбуваються у всіх областях України.

Довідково:

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ