На Львівщині реалізують 8 проектів конкурсу «Малі міста – великі враження»

24 липня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Цьогоріч на конкурс подали 182 ініціативи, 74 з яких стали переможцями. Загальний обсяг фінансування цих культурних пропозицій складе 41,3 млн грн. Рекордсменами за кількістю переможців стали Львівська та Одеська області – тут реалізують по 8 культурних проектів.

Зокрема, на Львівщині це проекти «Від спадщини Тустані до розвитку Урича», «Фестиваль «Шашкевич Fest» у місті Золочеві», «Трускавецький Міжнародний Кінофестиваль «Корона Карпат», «Створення культурного простору у місті-курорті Трускавець на час святкування Різдва та Великодня», «Популяризація пам’яток археології через інтерактивну систему інформаційного забезпечення», «Святкуй 400 років українського театру на фестивалі-ярмарку «Корона Якуба» на Кам’янеччині», «Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці» та «Кольорове місто «OLIZAR MUSIC FEST».

Проект «Малі міста - великі враження» був започаткований минулого року. Він фінансується з державного бюджету, а його мета – підтримка культурних ідей у невеликих населених пунктах та об’єднаних територіальних громадах. 

Ключові слова:

конкурсмалі міста

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ