Сільськогосподарські кооперативи області налагоджують співпрацю з кредитними спілками

19 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

На базі агротуристичного кластера «ГорбоГори» за підтримки Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП) відбулась зустріч представників кредитних спілок з усієї України. У межах заходу підписали Меморандум про співпрацю між ЦКС «Анісія» та СОК «ГорбоГори», який передбачає надання фінансових послуг для членів кооперативу та малих одноосібників, які тільки розпочинають свою справу.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся представник департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Андрій Олійник, який презентував регіональну Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області.

Своїм досвідом створення кооперативу поділився Антон Мільчевич.

«У 2017 році 5-ма членами агротуристичного кластеру створено сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ГорбоГори», який на сьогодні об’єднує 33 учасники. Членами кооперативу стали фермерські господарства, фізичні особи та інші виробники сільськогосподарської продукції. З метою популяризації агротуристичного кластеру «ГорбоГори» коштами обласного бюджету розвитку і районного бюджету у 2017 році здійснено реконструкцію приміщення та відкрито фермерський магазин у м. Пустомити. Уже два роки поспіль проходить фестиваль «ГорбоГори» і ярмарок фермерської продукції «Добрі традиції Галичини». У 2018 році у фестивалі взяли участь більше 2 тисяч гостей та учасників», - розповів Антон Мільчевич. Він також запропонував відвідати господарства, що входять до СОК «ГорбоГори», зокрема, ФГ «Західний Равлик» та ФГ «Малинівка».

Зазначимо, що Проект «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» переміг у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ