На Самбірщині провели круглий стіл з питань інформаційно-правового забезпечення громадян

11 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 липня на території Калинівської ОТГ Самбірського району відбувся круглий стіл  щодо інформаційно-правового забезпечення громадян. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.  

Захід відбувся в межах роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та Проекту «Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя».

Серед учасників семінару - заступник начальника управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, Голова управи Львівської Аграрної палати  Ігор Вуйцик,  представники Головного територіального управління юстиції у Львівській області, аграрії району та громадяни - власники земельних ділянок (паїв) району.

Зокрема, Тетяна Борушок поінформувала присутніх про проведення та результати аудиту земель сільськогосподарського призначення, а також щодо потреби громадянам-власникам паїв вироблення документацій та здійснення державної реєстрації на земельні наділи до 1 січня 2025 року.

Під час зустрічі порушили питання змін до чинного земельного законодавства, мотивування органів місцевого самоврядування та власників земельних часток паїв до здійснення функцій у сфері державної реєстрації, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Окрім того, розглянули питання оренди (суборенди) землі в 2019 році, консолідації зусиль у здійсненні заходів контролю за додержанням прав і свобод громадян, власників землі, децентралізації у сфері земельних відносин,  а також окреслили способи захисту майнових прав на землю та нерухоме майно.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ