Підприємства Львівщини запрошують до участі у торговій місії до Королівства Нідерландів

8 липня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Королівства Нідерландів.

В межах торгової місії підприємства Львівщини матимуть можливість представити свою продукцію на Українському ярмарку, також передбачені зустрічі у форматі В2В/В2G.

Зазначимо, що «Ярмарок української продукції» розгорнуть в межах проведення Днів України, які  31 серпня - 1 вересня відбудуться в Національному парку Королівства Нідерландів De Hoge Veluwe, провінція Гелдерланд. Щорічно парк відвідують тисячі жителів Нідерландів, сусідньої Німеччини та Бельгії, а також туристи з усього світу.

В межах ярмарку - фотовиставка під відкритим небом, виставка-продаж продукції національних товаровиробників (українські продукти, текстиль, сувенірна продукція) та ярмарок ремесел (стенди надаються безкоштовно для учасників ярмарку). Окрім ярмарку під час Днів України заплановані  також Дні Української культури та мистецтва.

Довідково: учасники ярмарку самостійно покривають витрати на авіапереліт та проживання.

У разі зацікавленості потрібно звертатись в Службу експортера Львівської облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13; 261-26-65 та e-mail: torg.loda@gmail.com; loda.export@gmail.com.  

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ